ایمن پلیمر شیمی

ایمن پلیمرشیمی

سالروز تاسیس شرکت ایمن پلیمر شیمی

تاریخ انتشار : 16 دی 1396
شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تامین کننده های صنعت پلی یورتان کشور ، وارد چهاردهمین سال فعالیت خود می‌شود. این روز، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و سهام‌داران این شرکت را ارج نهاده و 14 سال حرکت و فعالیت مستمر را در این عرصه در کنار یکدیگر جشن بگیریم. […]

شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تامین کننده های صنعت پلی یورتان کشور ، وارد چهاردهمین سال فعالیت خود می‌شود.

این روز، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و سهام‌داران این شرکت را ارج نهاده و 14 سال حرکت و فعالیت مستمر را در این عرصه در کنار یکدیگر جشن بگیریم.

وظیفه ماست که برای رشد و توسعه شرکت ایمن پلیمر شیمی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌مندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است، گام برداریم.
شرکت ایمن پلیمر شیمی برای داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به چهاردهمین سال فعالیت شرکت است.
یازدهم آبان، سال‌روز تاسیس شرکت ایمن پلیمر شیمی بر مدیران، کارکنان، سهام‌داران این شرکت مبارک و خجسته باد.امید که همواره سلامت و پیروز باشید.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان