ایمن پلیمر شیمی

نمایشگاه خودرو 1401

دعوت به بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

تاریخ انتشار : 05 آبان 1401
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو … یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و تجاری کشور است که هر ساله بازدیدکنندگانی بسیاری در آن حضور می یابند. از این رو، فرصتی مناسب را برای شرکت کنندگان جهت معرفی جدیدترین دستاوردها و محصولات خود فراهم می آورد. تحول در صنعت خودرو زمانی رقم […]

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو …

یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و تجاری کشور است که هر ساله بازدیدکنندگانی بسیاری در آن حضور می یابند. از این رو، فرصتی مناسب را برای شرکت کنندگان جهت معرفی جدیدترین دستاوردها و محصولات خود فراهم می آورد.

تحول در صنعت خودرو زمانی رقم خواهد خورد که خودروهای تولیدی علاوه بر اقتصادی بودن، از نظر کیفیت نیز قابل رقابت با تکنولوژی های روز دنیا باشند.

شرکت ایمن پلیمر شیمی، یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه تولید مواد اولیه پلی یورتان که وظیفه خود را همواره با عرضه مواد اولیه باکیفیت برای تولید انواع قطعات خودرو در جهت تحقق این مهم انجام داده است، از تمامی علاقمندان و فعالین صنعت دعوت می نماید به بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور بهم رسانید.

تاریخ: ۹ الی ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱

زمان بازدید: ۸ صبح الی ۱۵ عصر

مکان: سالن میلاد (31A) غرفه 10

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان