ایمن پلیمر شیمی

  سوالی دارید؟

  اگر سوال خود را در سوال‌های روبه‌رو پیدا نکرده‌اید و مشکلتان حل نشد، می‌توانید با نوشتن سوالات‌تان در این قسمت با کارشناسان ما در تماس باشید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

  چه راه کاری برای یافتن مواد مورد نظر ما دارید؟

  با توجه به گریدهای تهیه شده در شرکت، نزدیک‌ترین گرید متناسب با نیازتان به شما معرفی خواهد شد و در صورت نیاز، محققان ما بر طبق درخواست مشتری می‌توانند محصولات را متناسب با خط تولید شما سفارشی‌سازی کنند.

  با توجه به شرایط مشتری، مواد ما قابلیت ارسال در گالن، بشکه یا IBC (مخازن بزرگ برای حمل و نقل مایعات) را دارند.

  تمام قیمت‌ها در شرکت ما متعارف با بازار می‌باشد. با این وجود، کارشناسان ما تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت محصولات در حداقل قیمت تمام شده می‌کنند.

  ما شرایط پرداخت متفاوتی از جمله اعتبار اسنادی (ال سی)، چک، نقدی و … را به منظور آرامش خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

  بله، ما همواره از مواد اولیه با کیفیتی استفاده می‌کنیم و تیم فنی متخصص و با پس زمینه علمی قوی را در مجموعه خود داریم؛ به همین دلیل، هیچ‌گاه نگران عدم پایداری و عدم ثبات فرمول‌بندی مواد نباشید. علاوه بر آن، لازم به ذکر است که ما از پیشینه‌ای طولانی در صنعت پلی یورتان برخوردار هستیم و موجب افتخار ما است که توانسته‌ایم به صورت شایسته‌ای مواد اولیه بسیاری از شرکت‌های بزرگ را تامین کنیم.

  بله، ما شرکتی تولیدی و بازرگانی هستیم از این رو، همواره امکان تامین پیوسته مواد را داریم.

  این زمان با توجه به سفارش شما متغیر است، اما به طور معمول بین یک تا سه روز کاری زمان می‌برد.

  می‌توانید با شماره شرکت ۰۲۱۸۸۷۵۱۰۹۵ تماس بگیرید. نیازتان بررسی و محصول مناسب به شما معرفی می‌شود. بدین طریق مراحل خرید شما به جریان می‌افتد.

  کارشناسان ما با توجه به نیاز شما قبل از خرید به شما مشاوره فنی می‌دهند. علاوه بر آن، پس از خرید اگر در هر مرحله از فرآیند تولید با مشکلی مواجه شوید، شرکت پس از بررسی موضوع اقدام به اعزام کارشناس و حل مشکل پیش آمده می‌کند. همچنین، اگر مشکل پیش آمده مربوط به نوع مواد ارسالی باشد، با مواد مناسب جایگزین می‌شود.

  بله، با توجه به شرایط خط تولید و میزان مصرف شما، حتی امکان تست مواد خریداری شده در حضور کارشناسان ما وجود دارد.