ایمن پلیمر شیمی

درباره ما

شرکت ایمن پلیمر شیمی

ما در ایمن پلیمر شیمی برای جوانان مستعد، پرانرژی و علاقه مند به یادگیری، فرصت هایی را خلق کرده ایم تا بتوانند در سازمانی دانش بنیان رشد کرده و استعداد خود را پرورش دهند. اولویت اول ایمن پلیمر شیمی برای استخدام، شور و اشتیاق به یادگیری و پتانسیل افراد است. افرادی که قادر به مدیریت زمان هستند و از سرعت عمل بالایی برخوردارند، علاقمند به کار در زمینه پلی یورتان ها هستند، از انجام کارهای چالشی لذت می برند، منعطف بوده و ضمن مسئولیت پذیری، توانایی زیادی در کار تیمی دارند. این افراد می توانند در ایمن پلیمر شیمی به سرعت توسعه پیدا کرده و از کار خود لذت ببرند. فرهنگ سازمانی ایمن پلیمر شیمی، بر پایه صداقت بناشده است و در این فضای صمیمی و پویا، تبادل نظر و خلق ایده به خوبی انجام می شود تا فضای رشد، یادگیری و پیشرفت برای تمامی همکاران فراهم شود. اگر علاقه‌مند به هم‌مسیر شدن با ایمن پلیمر شیمی هستید، رزومه خود را برای ما بفرستید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رزومه شما را بررسی می‌کنند و در صورت هم‌سو بودن مهارت‌هایتان با نیازمندی‌های شرکت، با شما تماس می‌گیرند.

۰۲۱۸۸۷۵۱۰۹۵ داخلی ۱۰۵ و ۱۰۶

hr@imenpol.com

همکاری

چرا با ایمن پلیمر شیمی همکاری کنید؟

ما در ایمن پلیمر شیمی به دنبال چالش‌های هیجان‌انگیز هستیم و تمام تلاشمان را برای پیشرفت یکدیگر به کار می‌گیریم. شما برای ما ارزشمندید، چراکه ایده‌ها و پیشنهادات شما به توسعه ایمن پلیمر شیمی کمک می‌کند؛ پس با خاطری آسوده می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ما در ایمن پلیمر شیمی محیطی امن و آرام را برای شما آماده کرده‌ایم و مزایای دیگری را هم در نظر گرفته‌ایم.

پاداش عملکرد

وام سازمانی

دوره‌های آموزشی

هدایای سازمانی

جشن‌های داخلی

بیمه درمان تکمیلی

برخی از آخرین

رویدادهای ما را دنبال کنید

اولین رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی در 12 آذر 1402 در نمایشگاه بین ‌المللی تهران برپا شد. در این رویداد، 73 شرکت کننده خلاق و دانش بنیان از جمله شرکت ایمن پلیمر شیمی و 93 تولید کننده اسباب بازی حضور داشتند.

مخاطبان این رویداد، فعالان حوزه سخت افزار برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌ های شیمیایی، ماشین‌ آلات و تجهیزات پیشرفته، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه‌ ای، بازاریابی و فروش نوآورانه و فناورانه محصولات بودند.

برخی از

تجربه کارکنان ما

....
ابراهیم بنی هاشمی
طراح
.....
ابراهیم بنی هاشمی
طراح
.....
ابراهیم بنی هاشمی
طراح

همکاری با ما

با تکمیل فرم روبرو درخواست همکاری خود را برای ما ارسال کنید.