ایمن پلیمر شیمی

پلی یورتان ها با ویژگی‌های خاص خود، صنعت کالای خواب را به شکل چشم گیری تحت تأثیر قرار داده اند. این مواد مقاومت در برابر فشار، دوام در طولانی مدت، راحتی و سهولت در تولید و نرمی مطلوب را به تولیدکنندگان ارائه می‌دهند. به علاوه، این ویژگی‌ها باعث افزایش کیفیت و راحتی در محصولات نهایی کالاهای خواب می‌شود. مواد پلی یورتانی متنوعی در صنعت کالای خواب مورد استفاده قرار گرفته‌اند از جمله فوم چوب پلی یورتان برای ساخت فریم‌های تخت و سایر قسمت‌های چوبی، فوم مموری برای تولید محصولات طبی و فوم سرد که نرمی مناسبی دارد و در تهیه تشک‌ها و بالش‌ها مخصوص کالای خواب استفاده می‌شود. بنابراین، به جرأت می‌توان گفت پلی یورتان‌ها در صنعت کالای خواب سهم بسزایی در بهبود کیفیت و راحتی محصولات داشته و می‌توانند به عنوان گزینه ایده آلی برای تولیدات آینده مورد مصرف قرار گیرند. تمامی فوم‌های ذکر شده (فوم چوب، فوم مموری و فوم سرد) توسط شرکت ایمن پلیمر شیمی ارائه می‌شوند.

فوم مموری

زمانی که جسم دارای وزن روی فوم ویسکوالاستیک قرار می‌گیرد، فوم به تدریج خود را با شکل جسم در می‌آورد و بعد از اینکه وزن آن برداشته می‌شود، فوم به آرامی به شکل اولیه خود باز می‌گردد.

پلی یورتان در کالای خواب

فوم چوب

فوم چوب (فوم طرح چوب) پلی یورتانی دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به چوب طبیعی است که موجب شده در صنایع چوب و مبلمان مورد محبوبیت گسترده‌ای قرار گیرد.

فوم سرد

فوم‌های پلی یورتانی با جهندگی بالا که به آن‌ها فوم‌ سرد نیز گفته می‌شود، ساختاری سلول باز دارند و خواص فیزیکی عالی از جمله جهندگی بالا، دوام مناسب در طولانی مدت و قابلیت تحمل تنش مناسبی را از خود بروز می‌دهند.

کاربردهای محصولات

تعدادی از کاربردهای پلی یورتان‌ها در این صنعت به شرح زیر است.

فوم مموری

فوم مموری

فوم های مموری یا ویسکوالاستیک، به وسیله بازگشت آرام پس از تحت فشار قرار گرفتن شناخته می‌شوند. زمانی که ...
فوم سرد

فوم سرد

فوم‌های پلی یورتانی با جهندگی بالا که به آن‌ها فوم‌های پخت سرد نیز گفته می‌شود، ساختاری سلول باز دارند ...
فوم چوب

فوم طرح چوب

قطع بی‌رویه درختان و جنگل‌زدایی موجب افزایش گرمایش زمین و کاهش بارندگی‌ها شده است. همچنین، به دلیل گسترش صنعت ...

خدمات پس از فروش

ایمن‌پلیمر هیچ‌گاه ‌‌
مشتریان خود را تنها نخواهد گذاشت

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان