ایمن پلیمر شیمی

صنعت پلی یورتان

اهمیت تحقیق و توسعه در شرکت ایمن پلیمر شیمی

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1402
شرکت ایمن پلیمر شیمی، یک شرکت پیشرو در صنعت پلی یورتان، با استفاده از دانش متخصصان ایرانی همواره در تلاش برای بهینه‌سازی فرمولاسیون خود بوده است.

شرکت ایمن پلیمر شیمی، به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت پلی یورتان، با استفاده از دانش متخصصان ایرانی و بهره‌گیری از امکانات پیشرفته آزمایشگاهی و تکنولوژی‌های روز، همواره در تلاش برای بهینه‌سازی فرمولاسیون خود بوده است. با توجه به تنوع درخواست‌ها در صنعت پلی یورتان، این شرکت سعی دارد تا محصولات خود را بر اساس نیازهای مختلف مشتریان بهینه‌سازی کند.

مفتخریم که اعلام کنیم در کمتر از ۴ سال از دریافت تاییدیه گواهی دانش‌بنیان شدن، به این مهم دست یافته‌ایم و جایگاه ویژه‌ای در بازار پلی یورتان کشور را به خود اختصاص داده‌ایم. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تولید، شرکت ما قادر است فرمولاسیون را طراحی کند و کیفیت مواد تولیدی را با رعایت استانداردهای جهانی و داخلی کنترل نماید و هیچگاه مشتریان خود را در استفاده از محصولات تنها نگذارد.

خدمات پس از فروش

شرکت ایمن پلیمر شیمی تولید کننده مایع پلی یورتان باکیفیت و استاندارد جهانی است. جهت استعلام قیمت و خرید مایع پلی یورتان با ما تماس حاصل نمایید.