ایمن پلیمر شیمی

iranplast

دعوت به بازدید از سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1398
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود. این نمایشگاه 12دوره موفق را پشت سر […]

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی است.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

این نمایشگاه 12دوره موفق را پشت سر گذشته است. نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. به طوری که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه از 294 شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از 1100 شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته است.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شهریور و مهرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت پلی یروتان ایران از تمامی فعالان صنعت دعوت می نماید جهت بازدید از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست که از تاریخ 31/06/1398 الی 03/07/1398 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران سالن شماره 38A واقع در غرفه شماره 30 (غرفه شرکت ایمن پلیمر شیمی) برگزار می گردد حضور بهم رسانید .

تقویت و تعمیق حضور مدیران، صنعتگران، مدیران فروش و صاحب نظران موجب موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر به توسعه ی علمی و صنعتی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است، امکان استمرار همکاری های گسترده را فراهم می نماید.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان