ایمن پلیمر شیمی

شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست

دعوتنامه بازدید از نمایشگاه ایران پلاست 1401

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1401
شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور ماه تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران … همانند دوره های پیشین در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می شود. در این دوره از نمایشگاه، 610 شرکت و همچنین، 10 شرکت خارجی […]

شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور ماه تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران …

همانند دوره های پیشین در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می شود. در این دوره از نمایشگاه، 610 شرکت و همچنین، 10 شرکت خارجی به اضافه هیئت هایی از 19 کشور جهان حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت پلیمر در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در میان نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

در سالن تخصصی پلی یورتان، شماره 27، غرفه 718 شرکت ایمن پلیمر شیمی با سابقه طولانی در حوزه مواد اولیه پلی یورتانی، آخرین محصولات سبد کالایی خود را در این دوره از نمایشگاه عرضه خواهد کرد.

علاوه بر آن، این شرکت با برگزاری سمینارهای آموزشی، حضوری فعال در نمایشگاه پیش رو خواهد داشت که زمان برگزاری آنها در جدول زیر قرار داده شده است.

سمینارهای آموزشی ایمن پلیمر شیمی در ایران پلاست

همواره قدردان حضور گرم و پرمهرتان هستیم.

سمینار آموزشی پلی یورتان
نمایشگاه ایران پلاست

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان