ایمن پلیمر شیمی

سیمین نمایشگاه لوازم خانگی تبریز ۱۴۰۱

نمایشگاه لوازم خانگی تبریز ۱۴۰۱

تاریخ انتشار : 08 شهریور 1401
نمایشگاه بین المللی لواز خانگی تبریز از امروز دوم تا پنجم شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در سالن های پروین اعتصامی، شهریار و … امیرکبیر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت بازدید متخصصان و علاقه مندان دایر گردید. در سی امین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی استان های آذربایجان شرقی و […]

نمایشگاه بین المللی لواز خانگی تبریز از امروز دوم تا پنجم شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در سالن های پروین اعتصامی، شهریار و …

امیرکبیر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت بازدید متخصصان و علاقه مندان دایر گردید. در سی امین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، البرز و قزوین و از کشورهای ترکیه، چین و کره جنوبی در قالب نمایندگی شرکت کردند.

در این نمایشگاه انواع لوازم خانگی، یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، جاروبرقی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، فرش ماشینی، سیستم های صوتی و تصویری، تجهیزات آشپزخانه، سماور و تصفیه خانه به نمایش گذاشته شده است.

در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی حرارتی، برودتی و سیستم های تهویه از استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، مازندران، البرز و قزوین و از کشورهای ترکیه، چین و ایتالیا در قالب نمایندگی شرکت کردند.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن، رادیاتور آلومینیومی، شوفاژ، مشعل های گازی و گازوئیل سوز، جا حوله ای، دستگاه های چیلر، فن کویل، آبگرمکن گازی و دیواری، تاسیسات خانگی، دیگ های بخار، شیرالات صنعتی، دیگ های چدنی شوفاژ، پکیج شوفاژ دیواری و زمینی، انواع چیلرهای چدنی، سیستم های تهویه مطبوع، کولر، برج های خنک کننده، انواع پمپ، دستگاه های گرم کننده تابشی، لرزه گیرهای صنعتی و آتش نشانی به نمایش گذاشته شده است.

شرکت ایمن پلیمر شیمی نیز در این نمایشگاه به عنوان تولید کننده مواد اولیه عایق یخچال خانگی و مواد اولیه پلی یورتان فوم نرم برای مبلمان خانگی نیز در سالن پروین اعتصامی غرفه ۱۲۰ شرکت کرد.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان