ایمن پلیمر شیمی

لوگو انجمن پلی یورتان

شرکت ایمن پلیمر شیمی عضو انجمن تولیدکنندگان پلی یورتان ایران

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1400
صنعت پلی یورتان، نقش به سزایی را در کشور به عهده دارد و می توان گفت که … یکی از عوامل سنجش رفاه در کشورها توسعه این صنعت می باشد؛ از این رو، انجمن پلی‌ یورتان ایران در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را با هدف ارتقا تولید و تامین نیازهای کشور آغاز نمود. […]

صنعت پلی یورتان، نقش به سزایی را در کشور به عهده دارد و می توان گفت که …

یکی از عوامل سنجش رفاه در کشورها توسعه این صنعت می باشد؛ از این رو، انجمن پلی‌ یورتان ایران در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را با هدف ارتقا تولید و تامین نیازهای کشور آغاز نمود. به بیان دیگر، این انجمن با اهداف اصلی معرفی و گسترش صنعت پلی یورتان تشکیل شد. در این راستا، مفتخر هستیم که اعلام نماییم شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از تولیدکنندگان با سابقه مواد اولیه پلی یورتانی به این انجمن پیوسته است.

شرکت ایمن پلیمر شیمی از سال 73 در زمینه پلی یورتان فعالیت داشته است و هم اکنون با طراحی بیش از 150 فرمولاسیون متنوع براساس سفارش مشتری، بازار را تغذیه می کند.

اعضا انجمن پلی یورتان ایران

بازار صنعت پلی یورتان، مانند هر بازار دیگری بسیار رقابتی است، پس لزوم تولید محصولات با کیفیت بالا و محدودسازی واردات مواد اولیه ای که امکان تولید آنها در کشور وجود دارد را می طلبد. به طور کلی، لازم به ذکر است که خرید فرمولاسیون پلی یورتان از کشورهای خارجی کار اشتباهی است زیرا که در هر منطقه با توجه به شرایط آب و هوایی، فرمولاسیون های خاصی نیازمند می باشد و حتی با تغییر فصول نیز شرایط تولید تغییر می کند. بنابراین، برای رشد حداکثری انجمن و ایفا درست نقش خود در جهت پیشبرد کیفیت تولیدات، اتحاد و همبستگی اعضای آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

اختصاص سالن جداگانه به اعضای این انجمن در نمایشگاه ایران پلاست، چاپ مجله اخبار صنعت پلی یورتان و برگزاری سمینارهای آموزشی پلی یورتان، در راستای تحقق این امر صورت گرفت.

سمینار آموزشی انجمن پلی یورتان

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان