ایمن پلیمر شیمی

شرکت ایمن پلیمرشیمی در رویداد اسباب بازی

نخستین رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب ‌بازی

تاریخ انتشار : 13 آبان 1402
اولین رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی در … 12 آذر 1402 در نمایشگاه بین ‌المللی تهران برپا شد. در این رویداد، 73 شرکت کننده خلاق و دانش بنیان از جمله شرکت ایمن پلیمر شیمی و 93 تولید کننده اسباب بازی حضور داشتند. مخاطبان این رویداد، فعالان حوزه سخت افزار برق و […]

اولین رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی در …

12 آذر 1402 در نمایشگاه بین ‌المللی تهران برپا شد. در این رویداد، 73 شرکت کننده خلاق و دانش بنیان از جمله شرکت ایمن پلیمر شیمی و 93 تولید کننده اسباب بازی حضور داشتند.

مخاطبان این رویداد، فعالان حوزه سخت افزار برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌ های شیمیایی، ماشین‌ آلات و تجهیزات پیشرفته، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه‌ ای، بازاریابی و فروش نوآورانه و فناورانه محصولات بودند.

شرکت ایمن پلیمر شیمی تولیدکننده مواد اولیه پلی یورتانی است که برای حضور در این رویداد دعوت شده بود و افتخار میزبانی از بازدیدکنندگان مختلفی از جمله دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، دکتر مسعود حسنلو، دکتر محمدرضا زارع برزشی، دکتر حسن سیرانی و … را داشت.

لازم به ذکر است که این رویداد با دو رویکرد اصلی بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و تولید اسباب بازی های خلاقانه و با کیفیت با استفاده از مواد اولیه و تجهیزات ایرانی برگزار شد.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان