ایمن پلیمر شیمی

iranplast bahman

دعوت به بازدید از چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست 1399

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1399
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نخستین بار به منظور رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور در بازارهای جهانی در سال 1381 برگزار شد. چهار دوره نخست این نمایشگاه با حضور مشاوران مجرب و با تجربه نمایشگاهی برگزار شد. اما با برخی تغییرات ساختاری، برگزاری این نمایشگاه -که صاحب اعتباری […]

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نخستین بار به منظور رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور در بازارهای جهانی در سال 1381 برگزار شد.

چهار دوره نخست این نمایشگاه با حضور مشاوران مجرب و با تجربه نمایشگاهی برگزار شد. اما با برخی تغییرات ساختاری، برگزاری این نمایشگاه -که صاحب اعتباری جهانی شده بود- به روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی واگذار شد و از این دوره تاکنون روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیریت برگزاری این نمایشگاه را برعهده گرفته است.

اکنون با تغییر نقش شرکت ملی صنایع پتروشیمی – از یک شرکت مجری طرح و تولیدکننده و فروشنده محصولات پتروشیمی به نقش توسعه گر چه در بخش بالادست صنعت و چه در بخش پایین دست – این شرکت در جایگاه تسهیل گر و تبیین کننده نقشه راه آینده این صنعت متولی برگزاری این نمایشگاه است.

نقشی که می تواند زمینه حضور موثرتر و هدفمند تر صنایع پتروشیمی کشور را در بخش پایین دست در بازارهای منطقه ای که بازار اصلی کشور هستند فراهم کند. از این رو این شرکت قصد دارد برگزاری نمایشگاه های منطقه ای را در کشورهای همسایه برنامه ریزی و اجرا نماید تا زمینه حضور تولیدکنندگان کشور در بازارهای هدف و صادراتی را فراهم آورد.

شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت پلی یروتان ایران از تمامی فعالان صنعت دعوت می نماید جهت بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست که از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران سالن شماره ۴۰ واقع در غرفه شماره ۱ (غرفه شرکت ایمن پلیمر شیمی) برگزار می گردد حضور بهم رسانید .

تقویت و تعمیق حضور مدیران، صنعتگران، مدیران فروش و صاحب نظران موجب موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر به توسعه ی علمی و صنعتی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است، امکان استمرار همکاری های گسترده را فراهم می نماید.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان