ایمن پلیمر شیمی

Car Exhibitions

دعوت به بازدید از پانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو 1399

تاریخ انتشار : 09 بهمن 1399
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی […]

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.
این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.
این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد.
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه (ماه نوامبر) در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد.
.
شرکت ایمن پلیمر شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت پلی یروتان ایران از تمامی فعالان صنعت دعوت می نماید جهت بازدید از پانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو 1399 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران سالن شماره 38‌B واقع در غرفه شماره 14 (غرفه شرکت ایمن پلیمر شیمی) برگزار می گردد حضور بهم رسانید .

تقویت و تعمیق حضور مدیران، صنعتگران، مدیران فروش و صاحب نظران موجب موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر به توسعه ی علمی و صنعتی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است، امکان استمرار همکاری های گسترده را فراهم می نماید.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان