ایمن پلیمر شیمی

The 18th International Auto Parts Exhibition

دعوت به بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1402
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو یکی از … بزرگترین و پر بازدیدترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است. این رویداد که در سال گذشته بیش از 60 هزار نفر بازدیدکننده داشت، در فضایی با مساحت تقریبی 90 هزار متر مربع و با مشارکت 750 شرکت توانمند داخلی و خارجی برگزار شده بود. هدف از برگزاری […]

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو یکی از …

بزرگترین و پر بازدیدترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است. این رویداد که در سال گذشته بیش از 60 هزار نفر بازدیدکننده داشت، در فضایی با مساحت تقریبی 90 هزار متر مربع و با مشارکت 750 شرکت توانمند داخلی و خارجی برگزار شده بود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، از همان ابتدا تا کنون، ارائه قابلیت ها، جدیدترین دستاوردها، فناوری و تولیدات شرکت ها بوده است. هجدهمین دوره از این نمایشگاه با حضور بیش از 700 شرکت از 15 کشور مختلف از جمله چین، ترکیه، هند و … در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. همچنین، از جمله موارد جالب توجه به رویداد امسال، می توان به حضور 80 شرکت دانش بنیان و دانشگاه های صنعتی از نقاط مختلف کشور اشاره کرد. این امر می تواند زمینه ساز شکل گیری ارتباط موثری بین دانشگاه و صنعت باشد.

شرکت ایمن پلیمر شیمی، تولیدکننده با سابقه در صنعت پلی یورتان با افتخار از تمامی فعالان و علاقمندان دعوت به حضورمی نماید.

زمان بازدید: ۸ صبح الی ۱۵ عصر
مکان: سالن 38 b غرفه 40

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان