ایمن پلیمر شیمی

نمایشگاه لوازم خانگی تبریز 1402

دعوت به بازدید از سی و یکمین نمایشگاه لوازم خانگی تبریز

تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
به جرأت می توان گفت نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی تبریز … یکی از بزرگترین تجمع گروه های لوازم خانگی ایران است که شرکت کنندگانی از سراسر ایران از جمله استان های آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، البرز و همدان در آن حضور بهم می رسانند. این نمایشگاه با هدف نمایش جدیدترین […]

به جرأت می توان گفت نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی تبریز …

یکی از بزرگترین تجمع گروه های لوازم خانگی ایران است که شرکت کنندگانی از سراسر ایران از جمله استان های آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، البرز و همدان در آن حضور بهم می رسانند.

این نمایشگاه با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه لوازم خانگی برپا می گردد و به بازدیدکنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات را در حوزه لوازم خانگی می دهد. به بیان دیگر، غرفه های متعددی در نمایشگاه وجود دارند که ارائه دهنده انواع لوازم خانگی، فرش ماشینی، مبل، ظروف آشپزخانه، انواع هود، وسایل صوتی و تصویری، سینک و اجاق گاز، دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع چرخ خیاطی، بلور و ظروف رومیزی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و موارد دیگری از این دست هستند.

سی و یکمین دروه از نمایشگاه در تاریخ 8 لغایت 11 شهریور ماه 1402 برگزار می شود. شرکت ایمن پلیمر شیمی، پیشرو در صنعت پلی یورتان، از تمامی علاقمندان و فعالان این صنعت با افتخار دعوت به بازدید از غرفه خود در سالن آذربایجان، غرفه 409 می نماید. لازم به ذکر است، زمان بازدید از ساعت 16 الی 22 می باشد.

منتظر حضور پرمهرتان هستیم.

مجله ایمن پلیمر شیمی

دانستنی‌های پلی یورتان